REGISTRANTS

Adams & Reese, LLP
Cole Callihan
701 Poydras St.
New Orleans, LA 70139
(504) 585-0229
cole.callihan@arlaw.com

Adams & Reese
Diana Surprenant
701 Poydras St., Suite 4500
New Orleans, LA 70139
(504) 585-0202
diana.surprenant@arlaw.com

Alabama State Port Authority
Anna Ward
P. O. Box 1588
Mobile, AL 36633
(251) 441-7516
award@asdd.com

AM/NS Calvert
Scott Posey
P. O. Box 456
Calvert, AL 36573
(251) 289-3000
scott.posey@arcelormittal.com

ASF Logistics, Inc.
H. A. “Rick” Ricouard, Jr.
75 Monterrey Ave.
Kenner, LA 70065
(504) 495-3780
rricouard@asflogistics.com

Associated Branch Pilots
Michael Miller
3813 N. Causeway Blvd.
Metairie, LA 70002
(504) 831-6615
michael.miller@barpilot.com

Avalon Risk Management, Inc.
Christie Brush DeLatte
302 North Houston Ave., Suite 202
Humble, TX 77338
(713) 343-0889
cbrush@avalonrisk.com

Avalon Risk Management, Inc.
Kevin Sarsfield
8300 NW 53rd St., Suite 310
Doral, FL 33166
(305) 513-3889
ksarsfield@avalonrisk.com

Avalon Risk Management, Inc.
Mike Brown
27 Congress St., Suite 407
Salem, MA 01970
mbrown@avalonrisk.com

Big River Coalition
Sean Duffy
5033 Glendale St.
Metairie, LA 70006
(504) 338-3165
sean.duffy@bigrivercoalition.org

Boasso America Corp.
Linda & Bill Sansovich
100 Intermodal Dr.
Chalmette, LA 70043
(504) 799-2162
lsansovich@boassoamerica.com

CG Railway, Inc.
Shannon Radford
601 Poydras St., Suite 1850
New Orleans, LA 70130
(504) 249-6228
sradford@cgrailway.com

C. H. Powell Co.
John T. Hyatt
3500 N. Causeway Blvd, Suite 410
Metairie, LA 70002
(504) 834-1440
jthyatt@chpowell.com

C. H. Powell Co.
Cole Trosclair
3500 N. Causeway Blvd, Suite 410
Metairie, LA 70002
(504) 834-1440
cbtrosclair@chpowell.com

Coversix Training Academy
Joey Comeaux
172 Ed Thibodeaux Rd.
Church Point, LA 70525
(337) 316-0955
jcomeaux@coversix.net

D A Marine Fumigation
Jerry & Lisa Matherne
4440 Wabash St.
Metairie, LA 70001
(504) 888-4941
jerry@daexterminating.com

Delgado Community College
Dan & Marie Summitt
615 City Park Ave.
New Orleans, LA 70119
(318) 286-9707
dsummi@dcc.edu

Diversified Foods, Inc.
Norman & Debbie Romagosa
3115 6th St.
Metairie, LA 70002
(504) 831-6651
normanromagosa@diversifiedfoods.com

Dole Ocean Cargo Express
John & Sarah Trummel
9484 Regency Square Blvd.
Jacksonville, FL 32259
(904) 607-1216
john.trummel@dole.com

DOTD – Office of Multimodal Commerce
Stephen Holliday
1201 Capitol Access Rd.
Baton Rouge, LA 70802
(225) 773-8582
stephen.holliday3@la.gov

Sponsors:

Federal Drug Administration
Kim Prenter
404 BNA Dr.
Building 200, Suite 500
Nashville, TN 37138
(615) 366-7843
kim.prenter@fda.hhs.gov

Federal Maritime Commission
Eric Mintz
800 North Capitol St., NW
Washington D.C. 20573
(202) 523-5745
emintz@fmc.gov

Geo. Wm. Rueff
David DeLatte
2709 Ridgelake Dr., Suite 200
Metairie, LA 70002
(504) 586-8994
david.delatte@gwrueff.com

Gulf Coast Logistics
Greg Zipp
P. O. Box 2471
Mandeville, LA 70470
(985) 630-4888
gzipp@gulfcoastlogistics.com

Hamburg Sud
Leslie Allen
1225 North Loop West
Suite 324
Houston, TX 77008
(713) 862-8077
leslie.allen@hamburgsud.com

Hamburg Sud
Vanessa Las Casas
1225 North Loop West
Suite 324
Houston, TX 77008
(713) 478-7614
vanessa.lascasas@hamburgsud.com

IMC Companies
Donna Lemm
9601 Almonaster Blvd.
New Orleans, LA 70127
(901) 493-0078
dlemm@imcc.com

Int’l Freight Forwarders & Customs
Brokers Assoc. of New Orleans
Cathy Vienne
1908 Clearview Pkwy., Suite 203
Metairie, LA 70001
(504) 779-5671
iffcbano@bellsouth.net

J. Whitehead & Associates
RADM Joel R. Whitehead, USCG (Ret) & Martha
3433 Hwy. 190, # 141
Mandeville, LA 70471
(985) 629-5975
joel@jwhiteheadassociates.com

J. W. Allen & Company, Inc.
Kristiann App
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA 70062
(504) 464-0181
Ext 129
kristi@jwallen.com

J. W. Allen & Company, Inc.
William & Marguerite App
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA 70062
(504) 464-0181
billya@jwallen.com

J. W. Allen & Company, Inc.
Gerald Becnel
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA 70062
(504) 464-0181 Ext 132
jerry@jwallen.com

J. W. Allen & Company, Inc.
Sandra Frazier
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA 70062
(504) 464-0181
sandy@jwallen.com

J. W. Allen & Company, Inc.
Vanessa Simoneaux
200 Crofton St.
Kenner, LA 70062

Jones Walker, LLP
Thomas Slattery & Jennifer Hallner
201 St. Charles Ave.
Suite 4900
New Orleans, LA 70170
(504) 582-8724
tslattery@joneswalker.com

Kean Miller
Carolee Swallie
400 Convention St.
Suite 700
Baton Rouge, LA 70821
(225) 382-3465
carolee.swallie@keanmiller.com

Leake & Andersson
Eddy Hayes
1100 Poydras St.
Suite 1700
New Orleans, LA 70163
(504) 585-7921
ehayes@leakeandersson.com

Louisiana Dept. of Transportation & Development Office of Multimodal Commerce
Tommy Clark
P. O. Box 94245
Baton Rouge, LA 70804-9245
(225) 242-4544
tommy.clark@la.gov

Louisiana Economic Development
Donald M. Pierson
P. O. Box 94185
Baton Rouge, LA 70804-9185
(225) 342-4319
dcouvill@la.gov

Louisiana Maritime Int’l Chamber Of Commerce
Wayne & Gwen Wegmann
1908 Clearview Pkwy., Suite 203
Metairie, LA 70001
(504) 779-5671
lmicc@bellsouth.net

Madison Parish Port Commission
Patrick Murphy
1603 Felicia Dr.
P. O. Box 591
Tallulah, LA 71282
(318) 574-2181
tmurphy@bayou.com

Sponsors:

Mediterranean Shipping Co.
Van Grundmann
3445 N. Causeway Blvd.
Suite 400
Metairie, LA 70002
(504) 214-8370
van.grundmann@msc.com

M/G Transport Services, Inc.
Mark Czarnecki
3838 N. Causeway Blvd.
Three Lakeway Center, Suite 3080
Metairie, LA 70002
(504) 836-7298
mczarnecki@mgtransport.com

Missionary Expediters
Heidi Gibert
5620 Tchoupitoulas St.
New Orleans, LA 70115
(504) 615-5328
heidig@mxshipping.com

NASA Michoud Assembly Facility
Keith Hefner
13800 Old Gentilly Rd.
New Orleans, LA 70189
(256) 961-4747
keith.hefner@nasa.gov

New Orleans Public Belt Railroad
Scott Richoux
4822 Tchoupitoulas St.
New Orleans, LA 70115
(504) 896-7408
SRichoux@NOPB.com

New Orleans Public Belt Railroad
Jared Sleeth
4822 Tchoupitoulas St.
New Orleans, LA 70115
(504) 896-7440
jsleeth@nopb.com

New Orleans Public Belt Railroad
Ailsa Von Dobeneck
4822 Tchoupitoulas St.
New Orleans, LA 70115
(504) 896-7410
ADobeneck@nopb.com

New Orleans Terminal
Kris Calkins
50 Napoleon Ave.
New Orleans, LA 70115
(504) 648-6222
kcalkins@notml.com

New Orleans Terminal
James & Georgia Parker
50 Napoleon Ave.
New Orleans, LA 70115
(504) 648-6222
jparker@notml.com

Norton Lilly International
Sy Acosta
1 St. Louis Center
Mobile, AL 36602
(713) 582-6802
sacosta@nortonlilly.com

Omega Protein Inc.
Thomas Reichard
2105 City West Blvd., Suite 500
Houston, TX 77042
(713) 940-6173
reichardt@omegaproteininc.com

PGS USA, LLC
Stacy Stubbs
2424 Edenborn Ave.
Metairie, LA 70001
(504) 421-8383
stacy.stubbs@pacorini.com

Port of New Orleans
Janine Mansour
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3201
moreauj@portno.com

Port of New Orleans
Robert & Terri Landry
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3262
landryb@portno.com

Port of New Orleans
Ana Menes
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 251-4995
menesa@portno.com

Plaquemines Port Harbor & Terminal District
Sandy Sanders
P. O. Box 547
Belle Chasse, LA 70037
(504) 682-7920
sandysanders@pphtd.com

Port of South Louisiana
Paul Aucoin
P. O. Box 909
Laplace, LA 70069
(985) 652-9278
lprudhomme@portsl.com

Port of South Louisiana
Linda Prudhomme
P. O. Box 909
Laplace, LA 70069
(985) 652-9278
lprudhomme@portsl.com

Red River Waterway Commission
Eric Gilmore
5941 Hwy. 1 Bypass
Natchitoches, LA 71458
(318) 352-7446
ericgilmore@redriverwaterway.com

Sponsors:

Roanoke Trade Services, Inc.
Kathleen Dorman
11 Greenway Plaza, Suite 1405
Houston, TX 77046
(713) 528-6464
kathleen.dorman@roanokegroup.com

Seaboard Marine
Annette & Tommy Dugan
4000 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 830-0161
annette.dugan@seaboardmarine.com

St. Bernard Port, Harbor & Terminal District
Drew Heaphy
P.O. Box 1331
Chalmette, LA 70044
(504) 277-8418
dheaphy@stbernardport.com

St. Bernard Port, Harbor & Terminal District
Ted Roche
P.O. Box 1331
Chalmette, LA 70044
(504) 277-8418
troche@stbernardport.com

Syngenta
Kellie Owens
Manager, Insecticides, Fungicides & Seed Care
North America Supply Planning
410 S Swing Rd. Office: A-119
Greensboro, NC 27409
(336) 632-2577
Kellie.Owens@Syngenta.com

TCI Packaging
Christian App & Emma Dupaquier
200 Crofton St.
Kenner, LA 70062

TCI Trucking & Warehousing
Paul Gagnet
3900 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 734-0561
pgagnet@tcitrucking.com

TCI Trucking & Warehousing
Jeffrey Louis
3900 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 734-0561
jlouis@tcitrucking.com

TCI Tank Logistics
Chip Schifano
3900 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 734-0561
cschifano@tcitrucking.com

Trelleborg Marine Systems North America, Inc.
Jill & Rick Williams
1186 Petroleum Pkwy.
Broussard, LA 70518
(337) 321-4240
jill.williams@trelleborg.com

University of New Orleans
Chris Surprenant
2000 Lakeshore Dr.
New Orleans, LA 70148
(504) 298-8330
csurpren@uno.edu

University of New Orleans Transportation Institute
Carol Short
2000 Lakeshore Dr.
368 Milneburg Hall
New Orleans, LA 70148
(504) 280-7101
cshort2@uno.edu

University of New Orleans Transportation Institute
Bethany Stich
2000 Lakeshore Dr.
368 Milneburg Hall
New Orleans, LA 70148
(504) 280-6520
bstich@uno.edu

U.S. Customs & Border Protection
Mark Choina
423 Canal Street, Room 263
New Orleans, LA 70130
Mark.choina@dhs.gov

U.S. Customs & Border Protection
Tammy Urban
423 Canal St.
New Orleans, LA 70130
(504) 670-2359
tammy.urban@dhs.gov

U.S. Commercial Services New Orleans International Trade
Manoj Desai
423 Canal Street, Room 419
New Orleans, LA 70130
(504) 301-7757
manoj.desai@trade.gov

World Trade Center of New Orleans
Caitlin Cain
One Canal Place
365 Canal St., Suite 1120
New Orleans, LA 70130
ccain@wtcno.org

Sponsors:
SPONSORS
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.